Rubriky

FIRMA TOUCHE JABLONEC N. N. OBLÉKLA TANEČNICE LEGÍNAMI S LOGEM.  VELKÉ DÍKY
FIRMA TOUCHE JABLONEC N. N. OBLÉKLA TANEČNICE LEGÍNAMI S LOGEM. VELKÉ DÍKY
+420 123 456 789
bg_pruhbigblue.jpg
Vítejte!
TANEČNÍ SKUPINU I M A G E vede trenérka Bc. Lucie Potůčková,
která si osvojila různé taneční styly a získala 4. místo na mistrovství České republiky v DISCO DANCE, SHOW DANCE, ROCK AND ROLL a 2. místo v pohárové soutěži v LATINSKO-AMERICKÝCH a STANDARDNÍCH TANCÍCH.
Získávala také řadu umístění s taneční skupinou, ale od 14-ti let se osamostatnila společně se svou sestrou Lydií a věnovala se DUO DISCO DANCE a SHOW DANCE - reprezentovaly tak spolu Českou republiku na mezinárodních soutěžích v mnoha zemích světa. Na MISTROVSTVÍ ČR se obě sestry umístily na 4. místě v SHOW DANCE.
Lucie také získala na MISTROVSTVÍ SVĚTA ve Švédsku 6. místo v DISCO DANCE - sólo.
Pro největší úspěch si sestry dojely a dopluly :-)) do Švédska, kde stály na nejvyšším stupni vítězů a přivezly si tak ZLATOU MEDAILI ze SVĚTOVÉHO ŠVÉDSKÉHO POHÁRU.
Trenérka Bc. Lucie Potůčková - dříve Rindtová, vyučovala tanec několik let v Sobotce, Turnově a v Jičíně. V Jičíně si z kurzů tance vypracovala taneční skupinu dětí a děvčat, která se dříve jmenovala LUNA.
Taneční skupina LUNA mnohokrát vystupovala na prestižních společenských akcích. Tato taneční skupina se z důvodu přestěhování trenérky do Jablonce n/N bohužel v roce 2006 rozpustila.
Dnes si Lucie vybudovala kvalitní TANEČNÍ STUDIO právě ve městě Jablonec nad Nisou. A dá se říct, že se ji to povedlo mimo jiné i díky schopným a šikovným děvčatům. Ráda pracuje s dětmi, proto se také stala učitelkou.
V roce 2016 byla nucena trenérka Lucie ukončit vybudované taneční studio ze zdravotních důvodů jejího manžela Radka. Po celkovém
uzdravení manžela se proto opět rozhodla otevřít své taneční studio a nabídnout své zkušenosti opět dalším zájemcům a nadšencům.

VÝUKU TANCE VEDE:
-VÍCEMISTRYNĚ ČR v ČMTO;
-VÍTĚZKA SVĚTOVÉHO ŠVÉDSKÉHO FESTIVALU V DUO DISCO DANCE IDO.

,,Těším se na všechny, kteří chtějí něco dělat pro radost a pak se nám možná podaří společně dosáhnout i vysokých cílů."

Vaše trenérka Bc. Lucie Potůčková

"TANEC JE NADŠENÍ A NADŠENÍ MÁME RÁDI"
babylon 2016.jpg
DSC_0059.JPG
foto z Duběnky.jpg
cdo LK.jpg
MČR 2014 JABLONEC - Dastiny.jpg
MČR 2014 JABLONEC - iMÍČCI.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one